Šach pro každého

Šach pro každého

Autor: Luděk Pachman

Luděk Pachman, legendární český velmistr, plodný autor více než 50 knih, trenér, ­učitel a skladatel šachových úloh a studií. Sedminásobný přeborník Československa i přeborník Německa. Zúčastnil se šesti mezipásmových turnajů a reprezentoval Československo na řadě šachových olympiád. Od listopadu 1972 žil v Německu, po sametové revoluci v listopadu 1989 získal zpět československé občanství, ale v roce 1998 se usadil definitivně v Pasově.

Luděk Pachman stál u zrodu našeho nakladatelství ŠACHinfo a byl vždy připraven něčím přispět. Díky svým šachovým dílům se mu podařilo něco, co se každému nepodaří, stal se nesmrtelným. Zajistila mu ji jeho díla Teorie, Taktika a zejména Strategie moderního šachu. Věříme, že i tato šachová učebnice, vhodná pro všechny věkové kategorie i pro výuku na školách, se vám bude líbit.

Kniha s podtitulem Od pravidel přes vývin figur až k analýze partií je určena úplným začátečníkům.Publikace sloužila jako osnovy pro výuku na šachovém gymnáziu v německém Altensteigu, kde Luděk Pachman působil a měla velký ohlas. Základní prvky šachové hry ve 12 lekcích jsou vysvětleny názorným a srozumitelným výkladem. Učebnice je doplněna zajímavostmi ze světa šachu a ze šachové historie. Pokračováním této učebnice je druhý díl Šach pro pokročilé. Obě učebnice jsou vhodné i pro samostudium.

168 stran   |   pevná vazba   |   formát B5   |  vyprodáno

Sach_pro_kazdeho_obalka_2013.indd

Knihu si můžete objednat na adrese:

typograf[@]korsach.cz

Při platbě předem na účet (variabilní symbol Vám po Vaší objednávce sdělíme),
poštovné a balné při objednávce nad 500 Kč neúčtujeme.

Kontakt – provozovna:
Vladimír Vyskočil – KORŠACH
Čajkovského 17
130 00  Praha 3 – Žižkov